Yetenekli, farklı deneyimlere sahip ve motivasyonu yüksek ekiplerimiz yenilikçi projelermizi geliştirmek ve portföyümüzde bulunan müşterilerimize katkı sağlamak için işbirliği içerisinde çalışırlar. 

Türkiye genelinde yürütülen projeleri bulunan Grid Creative Works, çalışma prensibi olarak müşterileri için daha iyi bir dijital deneyim sağlamayı vizyon edinmiştir ve bu vizyon başarımızın ve büyümemizin itici gücüdür. 

Grid Creative Works, performans ve başarı odaklı bir çalışma ortamı sağlarken çalışanlarının da yaptıkları işlerden keyif almasını önemsemektedir. Performans odaklı yapımız ve sorumlu iş yaklaşımımız; yazılım, bilgisayar destekli tasarım, pazar araştırması, pazarlama ve satış gibi birçok alanda en uzman kişileri cezbetmektedir. Yetenekli çalışanlarımız bizi dijital pazarlama alanında ülkemizin ileri hedefleri olan teknoloji kuruluşlarından biri haline getirmiştir.

Grid Creative Works kariyer olanakları hakkında bilgi sahibi olabilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, öz geçmişinizi ik@gridcreativeworks.com adresine iletebilir veya açık pozisyonlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.